|
Seaspray SLSC |
Seaspray A
|
Lisa Centra, Grace Greenwood, Natalie Liddell, Bronwyn Linke, Stuart Mawley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Samantha Warkcup, Kelly Oreilly, Phil Chipman, Deborah Jones, Belinda Reid
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills WHITE
|
Megan Okrasa, Cassandra Garvan, Melissa Bowley, Natalie Flanaghan, Wayne Gill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach A
|
Angie Jess, Kim Scherf, Emily Rayson, Shelley Battams, Trevor Clauscen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta GREENMOUNT GIRLS
|
Catherine Carter, Nola Pearce, Helen Stark, Elizabeth Chittenden, Brian Sullivan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi SHEILAS
|
Soibhan Toohill, Helen Lemin, Belinda Schilt, Naomi Cassimits, Andrew Winters
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City CITY
|
Melissa Starling, Diann Egbers, Penny Ledner, Renee Wearing, Brett Dingwall
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port SILVER
|
Michael Campbell, Emma Thompson, Megan Rawson, Sharon Guley, Karyn Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Umina SLSC Inc |
Umina PURPLE
|
Darian Mills, Karen Paull, Karen Stephens, Joanne Upton, Phil Welch
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park LOVLIES
|
Angela Delaney, Samantha Eagleson, Suzanne Eagleson, Susan Walker, Gary Butterworth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle BLUE
|
Jenaya Attwell, Karen Silverthorne, Gemma Ostrick, Robyn Davies, Michael Cameron
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook WHITE
|
Paris Austin, Tenielle Keith, Saci Commerford, Belinda Harding, Jeff Loy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach A
|
Megan Oakley, Daniella Possee, Michelle Millsom, Alena Jacobson, Leigh Oakley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Fiona Ridgen, Paula Donelan, Kirsty Morrison, Belinda Leeson, Paul Worland
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl BLUE
|
Bianca Power, Elise Wouters, Julia Hollands, Jessica Tyrrell, Mark Spiteri
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Kirsten Easton, Rachel Kippen, Penny Beatty, Kandice Carlson, Kurt Miles
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore SCREAMERS
|
Sarah Cavanagh, Leesa O'brien, Susan Estreich, Leanne Hardy, Ricky Estreich
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera TALLE BELLES
|
Holly Major, Brenda Lofthouse, Amanda Vince, Georgina Murphy, Eugene Mcmahon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay B
|
Amanda Brian, Louisa Peralta, Julia Hutchinson, Christine Murray, Bert Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach BLUE
|
Marni Cashin, Louise Dempsey, Corie Smith, Leyah Jones, Scott Hannell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Henley SLSC |
Henley A
|
Rachel Martin, Lisa Maclennan, Jane Dewar, Jane Macfarlane, Kevin Fitzgerald
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIORS
|
Brooke Bucknell, Sarah Flint, Tammie Richmond
|
Race 1 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head B
|
Kate Blackler, Gabrielle Mcnally, Lisa Midgley, Roxanne Starr, Keith Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong GEZZA GIRLS
|
Megan Dickenson, Sarah Burton, Kate Mccallum, Kate Bolack, Mark Booth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow S
|
Danielle Gallagher, Lisa Colquhoun, Peggy Rehardt, Kate Morphett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach RED
|
Jessica Han, Cassie Prideaux, Kristen Bilsbrough, Karen Dawe, Derek Millar
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte M
|
Mark Ingelmo, Rebecca Coates, Sarah Postelthwaite, Cath Haines, Jodi Tarrant
|
Race 1 |
0 |
|
|
Narrabeen Beach SLSC Inc |
Narrabeen Beach GOLD
|
Toni Binstead, Drew Cvijetic, Skye Holt, Teana Nipperess, David Benson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven WHITE
|
Alison Love, Deanna Horman, Suzie Mackinder, Nadine Maguire, Guy Mackinder
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Brooke Davie, Leesa Mcgreevy, Donna Guyver, Leanne Anderson, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Emma Downes, Jane Mcomish, Kate Olive, Mark Knott, Anna Mccabe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Belinda Dyson, Leisa Hinschen, Amber Notley, Gabrielle Vassallo, Colin Tatham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach COUGARS
|
Trudy Stone, Megan Bramwell, Alicia Randall, Kellie Drake, Robert Stone
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVESB
|
Nerida Bint, Brooke Buckman, Jessica Jacques, Alicia Jacques, Gordon Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl GOLD
|
Christopher Flemming, Sarah Rashleigh, Genieve Graham, Robyn Boshier, Lara Raymond
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe CHIX
|
Lisa Paton, Jackie Van, Kim Lord, Justin Donnolley, Lisa Collins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Jade Couquax, Rebecca Mackay, Denise Lofts, Stacey Seigert, Len Bolin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino A
|
Samara Warren, Tess O'reilly, Emmy Dossett, Garney Hickey, Anna Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bungan Beach SLSC Inc |
Bungan Beach A
|
Belinda Holmes, Jo Lobban, Jessicca Scott, Elana Williams, Matt Collins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay G
|
Fleur Spriggs, Karen Oldenziel, Rebecca Gray, Gavin Hunt, Brianna Mcgill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi PEELERS
|
Elle Panowitz, Mel Rebane, Amy Lever, Victoria Farrer
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater TEAM B
|
Cathy Bellenger, Carly Reeves, Bernard Farrelly, Katie Main, Jaimielle Marsh
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Melinda Macpherson, Natalie Bruce, Rowena Bull, Don Mcmanus, Natalie Gartner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater TEAM A
|
Belinda Melocco, Naomie Middleton, Kate Thorburn, Katherine Keniry, Julian Delany
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera REVAMPS
|
Tara Kennedy, Clare Burns, Shannon Mcmahon, Penny Rossiter, Paul Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach G
|
Bev Chell, Kristy Mcqueen, Kylie Eason, Sharon Brierty, Richard Brierty
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Sharon Currie, Rachel Skyring, Donna Cox, Lesley Townsend, Natalie Robson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swanbourne Nedlands SLSC Inc |
Swanbourne Nedlands FOLES
|
Anna Le, Belinda Murray, Amanda Rukuwai, Jane Curtis, Terry Foley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee CROWS
|
Susan Hancy, Tracey Ramsey, Natalie Walker-winmill, Rebecca Hamilton, Paul Beale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore RED CHILLIS
|
Toni Fowle, Sarah Hamilton, Megan Bancks, Kerry Hardy, Amanda Laughlan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) GECKOS
|
Tiffany Braund, Deirdre Coates, Zoe Gamble, Kim Mcmanus, Ross Jorgenson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads MILLARDS NOOSA
|
Theresa Vansteckelenberg, Shane Radovanovich, Cherelle Moran, Molly Prendergast, Sheryl Beaumont
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte G
|
Kerrie Arthurson, Jane Craigie, Alex Murray, Lisa Mackay, Gary Vesper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Joanne Richards, Lisa Spence, Amanda Whiteman, Suzanne Tulloch, Ryan Rubagotti
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe OTTERS
|
Leanne Schmitz, Naomi Hough, Mary Petrie, Jack Alliss, Michelle Butler
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Alison Sharp, Alan Walker, Alison Walker, Fiona Arthurson, Sheena Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Belinda Gibbon, Barbie Gracey, Laurie Murphy, Megan Slater, Terri-marie Brereton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Rebecca Carstens, Jayde Eussen, London Jones, Anna Loosmore, Shannon Walton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Port Campbell SLSC |
Port Campbell A
|
Georgia Bourke, Jai Cashmore, Brooke Barnwall, Olivier Haig, Peter Cashmore
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale GREEN
|
Erica Hall, Katie Litner, Heidi Dunn, Keith Dunn, Amber Mcguinness
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer A
|
Kylie Paterson, Leonie Wilkinson, Jane Endicott, Kylie Johnson, Dennis Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Jodarana Halket-hay, Sarena Mcmahon, Kate Russell, Tamika O'neil, Kevin Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh BARETTES
|
Lilian Eruera, Caroline Ladewig, Kate Warren, Michelle Bothwell, Barry Miley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe EELS
|
Elizabeth Carson, Sophie Kilpatrick, Gary Williamson, Georgina Walsh, Louise Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Haeranui Mckenzie, Belinda Houtgraff, Richelle Blandford, Sara Campbell, John Mcnamara
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay K4S
|
Gary Biggam, Kate Hamilton, Kelly Campbell, Kristy Hamilton, Kim Hadlow
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee T
|
Danielle Cormican, Amber Gowans, Josie Dennison, Leanne Stacey, Rodney Colman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Jacqueline Gibbs, Kelly Marsh, Margaret Pearson, Alan Gibbons, Kirsten Ahearn
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tamarama SLSC |
Tamarama BLUE
|
Clare Gillespie-jones, Marina Hatzakis, Kate Marsh, Richard Scott, Samantha Thiele
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera HOS
|
Elle Dickson, Rachel Mockeridge, Kimberly Shepherd, Kristin Lloyd, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bermagui SLSC |
Bermagui BLUE
|
Vicky Gibson, Keziah Pratley, Narelle Wilcock, Jenni Tomkins, Luke Crawford
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay SEAHAZE
|
Tamara Mcpherson, Ray Heathcote, Jessica Stirling, Lara Wright, Michelle Turner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Tina Challis, Tiffany Keenan, Kate Mcfadden, Elizabeth Powditch, David Challis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swanbourne Nedlands SLSC Inc |
Swanbourne Nedlands CYGNETS
|
Edwin Jaggard, Anne Longden, Georgia Werner, Erin Mckeown, Emma Doyle
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Tina Leonard, Katherine Fergus, Yanda Nossiter, Howard Christie, Danielle Kinsey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Samantha Bell, Leah Laut, Trevor Dyson, Chantel Scanes, Jade Monaghan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head A
|
Michael Conomos, Jeneane Donohoe, Emma Reinten, Jacki Schmidt, Rachel Starr
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh SOVEREIGNS
|
Amanda Elwell, Karen Hanly, Donna Waldock, Toni Worger, Gary Mcskimming
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach DIVAS
|
Nicky Burton, Julie Bourne, Renee Etherington, Zara Morton, Myles Prasser
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Bronwyn Calvert, Rachel O'connell, Selena Worsley, Meredith Pope, Matt Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Kristen Fussell, Liz Turvey, Melissa Woodward, Fiona Levett, Robert Mcgeachie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal WHITE
|
Elicia Dunn, Belinda Dunn, Kelly Maitland, Nicola Dunn, Greg Lancaster
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach SUNSHINE
|
Kassie Henschell, Megan Everitt, Bree Attard, Lesa Russell, Mark Kilpatrick
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills YELLOW
|
Manfred Sonntag, Gillian Beakey, Kim Gregory, Kim Marshall, Anne Overton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Katrina Tune, Stacy Wallace-cunningham, Kerry Williams, Sophie Winborne, Colin Schulz
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Davina Mahlstedt, Kristy Clarke, Claudine Burness, Nina Dickson, Martin Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach RED
|
Sue Hamley-lough, Rachel Price, Ingrid Keates, Ebony Clotz, Peter Grant
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Leo SLSC |
Point Leo B
|
Rebekah Haig, Ron Murray, Sally Robinson, Kate Stafford, Lindy Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port GOLD
|
Christopher Foord, Melinda Wood, Tracey Dohnt, Mary Carr, Gina Mills
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Jade Hogan, Sharon Lapworth, Phillip Gee, Lesley Twible, Julia Mitchell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fingal Beach SLSC |
Fingal Beach FINGAL GOLD
|
Kate Glassop, Bethany Phillips, Megan Woolard, Summer Tonsen, Eddy Bergsma
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Portsea SLSC |
Portsea A
|
Fioran Burke, Narelle Hearn, Rowena Lawler, Brett Mazouris, Alissa Loyd
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay N
|
Sonya Crook, Tracy Briggs, Alisha Dignam, Neil Innes, Tracy Innes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Maria Papavasilio, Michelle Holmes, Geoff Parkes, Erin Goeldner, Clare Tomkins
|
Race 1 |
0 |
|